Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sima cigaretta után van más...

Sima cigaretta után van más is aki “beáll”?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok dohányos de alkalmanként azért szoktam és egy szál cigaretta elég ahhoz hogy úgy érezzem magam mint aki be van kábítószeretve. Más alkalmi dohányzóval is előfordul az ilyen?
2021. márc. 1. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon messze van az élvezeti értéke kábítószerektől, ehelyett a függőség erőssége sokkal jelentősebb, mint a legtöbb kábítószeré.
2021. márc. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2021. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor kezdtem teljesen nikotin-szűzen, akkor én is "beálltam 1-1 száltól", nagyon jó érzés volt. Csak ahogy többet szívtam, ez nekem eltűnt egy idő után, és mivel én kék szofival kezdtem, annál jelentősen erősebb nincs Magyarországon. De azért vettem bordó szofit ami valamennyire visszahozta ezt az érzést, viszont egy idő után kb. semmit nem éreztem cigizés után. Mármint, semmi különöset, nyílván kicsit éberebb voltam meg ilyenek. Aztán elkezdtem elektromos cigizni, mert ott annyit szívok amennyit akarok, de nekem az nem igazán tetszett ezért abbahagytam. Jelenleg pedig snüsszözöm, mert attól még mindig így érzem magamat, pedig elég gyakran tolom.
2021. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!