Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-Cigi készülék és liquidek...

ByRoT kérdése:

E-Cigi készülék és liquidek 2021-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy innen kis hazánkból melyik oldalról vagy oldalakról érdemes készüléket, és liquidet venni, ami európai bevizsgált nem valami kínai vagy szlovák stb.? Azt is olvastam, hogy már valami anyag nélküli (nem emlékszem a nevére) liquidek is vannak. Szóval valaki képbe hozna, hogy honnan rendeljek, meg mit is rendeljek ami "biztonságos" a jelenlegi trendek szerint?

Régen e-cigiztem de kiestem a témából, akkor egy munkatársam aki vágta, ő hozott képbe de sajna már nem dolgozik itt. Otthon van 2db Eleaf iStick Pico készülékem, ezek még jónak számítanak? Csak kikéne takarítani, meg új porlasztó és mehetne vele a buli. Azt is olvastam, hogy ne nagyon keverjem magamnak a liquidet mert az se igazán jó (de úgy olcsóbb ugyebár) erről vélemény? Melyikek a jó márkás liquidek? Régen ezt a Gustot vettem, nem tudom hogy mennyire minőségi...


Szóval légyszi ezekre a kérdésekre írjatok választ, hogy képbe kerüljek a témával, azért ide írom, mert olyanoktól várom a választ, akik benne vannak a témában és folyamatosan követik. Olyan válasz nem kell, hogy ne ecigizz meg káros az is, mert én szívtam ilyet meg sima cigit is, a különbség ég és föld minden szinten.


Köszi az értelmes válaszokat előre is!


UI: nikotin mentest akarok szívni.



2021. márc. 2. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre lelkiismeretesen nem lehet válaszolni,

ami nekem jó, nem biztos, hogy neked is.

Youtube-n van a témában sok video, ismertető, nézz körül.

Eleaf iStick Pico sem a NASA fejlesztése, kínai.

2021. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fujitsu77-nek üzenem, hogy az Eleaf nem kínai, hanem Francia.Franciaoszrágban gyártják az összes Eleaf terméket.
2021. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Az oldal alján van a cím.

Address:

Area B, 1F, B-28, Heyi Beifang Tech Industrial Park,

Shajing Town, Baoan District, Shenzhen, China.

2021. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ohh, és tényleg.Ezt nem tudtam.Én mindig is abba a hitbe voltam, hogy az Eleaf termékeket Franciaországban gyárjták.

Ez most új nekem.Én kérek akkor elnézést, nem tudtam pontosan.

2021. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!