Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt vegyek?

Milyen dohányt vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon "kezdő" vagyok, és egyáltalán nem szívok sok cigit, van olyan nap mikor max 1-et vagy egyet sem, tisztában vagyok vele milyen egézségtelen, de hajt a kíváncsiság hogy kipróbáljam a "sodort cigit".

Eddig egy winston blue compact dobozos cigit, meg egy pall mall wild click szivarkát szívtam el, és ez a kettő úgy nagyjából bejött. Dobozos cigit semmiképp nem akarok többet venni, egyáltalán nem bírná a pénztárcám. Szivarkából láttam 600-700 ft-ért ilyen 17-20 szálasat is, de azt is félek venni mert azért nem hallok jókat a szivarkáról alapvetően de nekem ez a wild click kifejezetten bejött, de vmi újat akarok kipróbálni.

Mennyire éri meg megvenni egy 30g-s dohányt egy doboz cigi helyett?

Lehetőleg minnél olcsóbbra hajtanék, de nagyon rosszat sem akarok venni. Milyen papírt, szürőt jó venni és ezek milyen árban vannak?



2021. márc. 4. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne vegyél, ha mégis akkor gyengét.
2021. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél szofit vagy camelt, esetleg bensont vagy rothmanst. Papírból én a RAW-ot ajánlom, szűrőt meg kérj a dohistól az összes ugyanolyan.

Ahogy #1 is mondta érdemes valami gyengébbet választanod, szóval szofiból a sárga vagy kék, camelből a kéket ajánlom.

2021. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És kb. Mennyibe kerül a szürő és a papír?
2021. márc. 4. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
papír 500 szokott lenni, a filter meg 1000-1500 egy párszáz szűrőt tartalmazó csomag.
2021. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget.. Ocb-Smoking papír 80-100ft, szűrő mascotte 350.

Hol veszel te 1000 forintért filtert?😂

2021. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 a papírt én mindig ilyen kartonokba veszem, szűrőből pedig nagy csomagot
2021. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!