Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok nikotin mentes vape...

Tudnátok nikotin mentes vape liquid linkeket küldeni?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni de ehhez a részéhez nem nagyon értek ha valaki fel tudna ,,világosítani” ezzel kapcsolatban azt megköszönném.

Nyilván alap dolgokat tudok róla,és az ,,akkor így el se kezd” kommenteket légyszi hagyjátok.



2021. márc. 6. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Liquid és liquid közt nincs egetverő különbség. Dohányzás alternatívaként vettem egy E-cigit novemberben. Először 6mg-os liquidet vettem hozzá (Dreamix Alma), eléggé kaparta a torkom. Gondoltam majd hozzászokik a torkom, de minden nap az első 5 percben ugyanúgy kapart. Utána kipróbáltam több ízt, ezek is kapartak, szintén 6mg-os volt mindegyik. (A legelején amúgy az eladó minimum 12mg-ost ajánlott, mivel mondtam neki, hogy dohányzom.)

Később vettem egy 3mg-os Dreamix Strawberry (eper) ízűt, ez vált be a legjobban. Nem kapar, jó illata van. De úgy mindenestül nem vált be az E-cigi dolog, napközben elvagyok vele, de ha lefekvés előtt pl. 1 órát szívogatom, akkor reggel kelés sokkal rosszabb a tüdőm, mint egy átbulizott este alatt elszívott csomag cigi után.

2021. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

DL-nél a 3 mg is elég.Én nem tapasztaltam íztől

függő kaparó érzést. Az igaz - csak dohány ízűnek

mondott aromákat próbáltam. A gyümölcsízeknek a

gondolata sem kellemes - nekem.

2021. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen dohány aromákat próbáltál?
2021. márc. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek aromák, (íztelen) alapléhez hozzáöntöd és kész.

Pár nap pihenés jót tesz neki.

2021. márc. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!