Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért drágulnak ennyire a...

Miért drágulnak ennyire a dohánytermékek?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy cikket ahol azt írtál 1700-1800 forint lesz egy doboz cigi

Ez átmeneti vagy ennél már csak drágábbak lesznek?



2021. márc. 9. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Addig növelik az árát, míg egyszerűbb lesz beszerezni Ukrajnából. Még szerencse, hogy közel vagyok a határhoz.
2021. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átmeneti sosem volt. Ez nem olyan mint az üzemanyag, hogy ma 10 forinttal feljebb ment, 2 hét múlva 15-tel lejjebb. Minden évben emelkedni fog.
2021. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
64%

Én azt nem értem, hogy sokan inkább azt választják, hogy nem esznek, minthogy nem dohányoznak... Itt az utcánkban van egy alkoholista egyedül élő ember, aki mindenféle támogatást kap a kaját megkapja rászorulási alapon a tüzelőt megkapja szintén így a ruhákat stb. mert alacsony a nyugdíja. Gyakorlatilag semmire nem kell költenie így a nyugdíját elissza meg eldohányozza. Az ilyen embernek semmi segítséget nem adnék, aki mindent összekoldul és a pénzét meg elszórja ilyenekre.


De ismerek olyan családot, akiknél 1 dolgozó ember van csak és az egész család füstöl...ezek honnan szedik tényleg a cigire a pénzt? Nem mellesleg ilyen magas áron vesznek az emberek maguknak betegségeket...

2021. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

3

Oké, de ez most hogy jön ide? Annyira bírom a megmondó embereket.

2021. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3


Ebbe kár belemenni, egy dohányosnak a cigaretta olyan mint a reggeli parizer és zsemle. Kell, mert ha nem veszel parizert és zsemlét, éhenhalsz. Na, a dohányosnak ezen a szinten van a cigaretta. Dolgoztam egy gyárban, a dohányosok inkább nem ettek kaja időben, hanem kimentek bagózni. Bármennyire is érthetetlen ez egy nem dohányos számára, de a dohányosok 95%-a nem élvezetből dohányzik, hanem mert anélkül nem tudna felkelni, gondolkodni, élni. Míg te azért iszol egy pohár pezsgőt mert finom, jól esik, doppingol, az alkoholista azért issza mert fizikai tünetei lennének ha nem jutna a szervezete alkoholhoz.

2021. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az ötössel, bár én szeretem is a dohánytermékeket. Ettől függetlenül rohadt ingerült leszek, ha nem szívok óránként legalább egy cigit.
2021. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pangok nagyon mi a fsg🥺🥺🥺
2021. márc. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!