Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel üssem el a szabad...

Mivel üssem el a szabad időmet ha már nem dohányzok?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem dohányzok és sajnos azt veszem észre hogy a legnagyobb problémám nem is az elvonási tünetek hanem az unalom.

Ha vártam valakire vagy valamire rágyújtottam

Ha volt 10 szabad percem rágyújtottam

Ha a barátaimmal összeültünk rágyújtottam

Ha unatkoztam vagy bármi volt cigiztem és így tovább.


Sportolni most egészségügyi okokból nem tudok, mivel mással tudnám helyettesíteni effektív az unaloműzést?

Köszönöm

28/l



2021. márc. 17. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az unatkozást is egyfajta elvonási tünetnek mondanám, mert ahogy te is mondod, ez röpke 10 percet jelent. Kizártnak tartom, hogy korábban a cigizés mellett a teljes napod olyan szinten ki volt töltve, hogy nem voltak benne üresjáratok, amikor ne unatkozhattál volna ugyanígy, mint cigizés nélkül abban a 10 percben.

Mindenesetre elég sok választási lehetőséged van az unaloműzésre, ha van nálad egy okostelefon, amire letölthetsz akár egy szókeresőt, keresztrejtvényt, logikai programokat, és az pont elég, hogy lekössön arra a 10 percre.

2021. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a szotyizás segíthet. Rakd a zsebébe, és akkor mindig lesz nálad
2021. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy idoben majdnem minden megalloban ragyujtottam es hazafele is a gyalog uton. Most kocsival jarok, de amugyis lesxoktam a covid miatt. En sportolok. Tenyleg kicsit tobbet unatkozom, de ez nem is unatkozas hanem tobbwt erek ra barmire, igy tobb teat csinalok, gepezek, olvasok satobbi.
2021. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De igy sem szivtam el 4-5szalnal tobbet. Buliba viszont elfoggyott tobb is.
2021. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!