Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Drogosok! Mióta drogoztok és...

Drogosok! Mióta drogoztok és miért csináljátok? Melyik drogot használjátok?

Figyelt kérdés

A családotok mit szól hozzá?


Én nem ítélem el a drogosokat semennyire!



2021. márc. 18. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
És mi a címetek és a díleretek neve?
2021. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
4 éve, nem drogosnak, hanem szerhasználónak hívjuk, ez nem összetévesztendő a kristály, herbál stb droghasználókkal. Főként füvet használok, havi párszor Extasy-t, és ha van LSD-t. Tudatot tágít, elszórakoztat, megismertem magam, kigyógyultam a pánikbetegségemből. Anyukám, nővérem szerintem tud róla, de nem kötöm az orrára.
2021. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
100%

Ha igazi drogosokat kerdezel, akit joggal hivsz drogosnak, hiszen fuggok, azok valszeg nem fognak valaszolni, mert vagy nem kene neten, vagy kivannak utve.


Ha atlag fogyasztokat, felhasznalokat kerdezel, akkor azokat meg lehetoseg szerint ne degradald le. Az alkalmankent alkoholfogyasztokat sem alkoholistanak hivod az alkoholistakka egyutt. Nincs is nagyon kozos megszolitasuk az alkoholistaknak es alkalmanként fogyasztoknak, legfeljebb Alkohol fogyasztok es vannak alkoholt nem fogyasztók. Ugyan ez a relacio all fenn a droghasznalok eseteben is, es jo lenne mar elfeljeteni a begyöpösödött magyarorszagon, hogy aki egyszer droghoz nyult vagy alalmankent nyul, ugya ugy mint mas az alkoholhoz aki szinten nem fuggo - lenezik, ledrogosozzak.


Egyebkent ugyan az a valasz, mint alkohol eseteben reszben:

Ellazit, elvonja a gondjaidrol a figyelmet, gatlasokat old, vicces vagy jo erzes. Kikapcsolodas.


A masik valasz, az az, ami az alkolok szintjen nem is ertelmezheto, mert a drogoknak vannak pozitiv hatasaik is ezeken kivul, mig az alkoholnak nincsenek:

Tagabb gondolkodas, valos frissesseg/ero erzet (azert irom h valos, mert az alkoholnal csak a felelmeid gatlasat oldja az alkohol h azthiszed kiutsz barkit, mikozben nem, szemben a droggal amivel valoban erore kapsz, frissessegre. Persze ez nem jo es nem ajanlom e celra alkalmazni, mert ez visszaut, de akkor is mas, pozitivabb mint az alkohol), szorongasok csillapitasa (igen, az alkohol is oldja a gatlasokat, szorongasokat, de drogok terapias hasznalataval kezelheto vegleges iranyba egy ilyen neurotikus zavar, mig alkohollal nem, csak pillanatilag max).


Aki alkalmankent fogyaszt, es nem a mentalis bajainak a tuneti kezelesere, - ami nem jo dolog -, annak akár meg el is fogadhatja a csaladja, baratai, mert semmiben nem rosszabb, mint neha lekuldeni egy (minimum 10) felest a haverokkal.

Aki fuggo, annak valszeg rosszaljja a csaladja, ahogy altalaban az ilyen emberek sajnos lecsusznak es elkallodnak.


Mindket taborbol ismerek szemelyesen embereket.


24/F

2021. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Miss Endzsi ***** válasza:

A címünk mindenhol ott van már, a tűzoltóságon, rendőrségen, biciklisek, tanulók, irodisták, szakmunkások között, a hivatalban, a parlamentben, a költőkben, a festőkben, a föld alatt.


Kedvenc versem belőle.: [link]

2021. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Köszönjük! Nem vagyunk rendőrök egyébként, azok nem nézik ezt az oldalt! Más téma: van különleges vasalat a bejárati ajtón?
2021. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
5ös, ez nem igaz, hiszen en is az vagyok egyebkent xd viszont mar nem dolgozom a hivatasban, mast csinálok.
2021. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem-nem-nem! Nem vagyunk rendőrök, nincs itt egy sem!

Mi értelme lenne megfigyelni egy oldalt, ahol a drogfogyasztók vallanak a drogfogyasztási szokásaikról? Ilyet mi nem csinálunk!

2021. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azaz ők nem csinálnak. Hopp.
2021. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rendőr, meg mondom nem ítélek el senkit!!!
2021. márc. 18. 11:04
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a drogozás...
2021. márc. 18. 11:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!