Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez nagy baj? Van így más is?...

Ez nagy baj? Van így más is? Normális válaszokat várok, nem kell belém kötni

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves lány vagyok

Kb 2 éve cigizek. Mióta itthon kell lenni unalmamban is rágyújtok, napi minimum 10 szálat biztos elszívok

És ha nagyobb levegőt veszek hörög a tüdőm vagy sípol nem is tudom ._. És az lenne a kérdésem, hogy más is van így ezzel?😅


2021. márc. 23. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint mi igen? Te is így vagy? Vagy arra írtad, h nagy baj?🤣
2021. márc. 23. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Jogos kérdés. A nagy bajban nem vagyok biztos, de abban igen, hogy én is sípolok olykor, illetve egyéb problémáim is vannak. Mondjuk én már 8 éve dohányzom és másfél-két dobozt szívok. Alapesetben 2 év kocadohányzás után senki sem lesz beteg.
2021. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.veletlenul pontoztalak le, ne haragudj

Jo lenne, ha csak kocadohanyos lennek.. tok megijeszt amugy mert ismeroseim is tobb eve cigiznek, napi fel, egy dobozt elszivnak es nem sipolnak

Nyilvan minden ember mas

2021. márc. 23. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Köhögés, torokköszörülés után megszűnik ez a hang? Mert akkor simán a lerakódás miatt van ez. Statisztikailag a legegyszerűbb válasz a legvalószínűbb.
2021. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szunik meg. Es az a fura, h kohognom sem kell
2021. márc. 23. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ahogy leraktam a cigit elmúlt. Biztos, hogy nem jó jel, mert 8 évig cigiztem azalatt egyszer sem volt ilyen. Még most szabadulj meg tőle amíg lehet!
2021. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egészségi kérdés.

Oda az egészséged, úgy néz ki. Ha rögtön leteszed, talán még menthető. Ha közben Covidot kapsz, imádkozz.

2021. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!