Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettát kimutatj...

Elektromos cigarettát kimutatja a tüdőszűrő? Nikotin menteset tervezek használni. Az nem para hogy bárki megtudja mert már elég idős vagyok. Ezelőtt soha nem dohányoztam. És tènyleg ezt is le kell tüdőzni? Mert azt hallottam ha nem akkor száj rák...

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A tüdőszűrő nem mutatja ki azt, hogy cigizel. Ha baj van csak azt látni rajta. Ez, hogy ha nem tüdőzöd le, akkor száj rákot kapsz, ez kb nálunk ment általános iskolában ezelőtt 15évvel. Ha le tüdőzöd, akkor tüdő rákot kapsz. Vagyis kaphatsz, de gondolom attól se félsz. Lazulj már el kicsit. Ha ennyire parázol akkor minek neked ilyesmi??
2021. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elektromos cigi hosszútávú hatásaira még max csak következtetni lehet, mivel még nincs hosszú idő óta forgalomban... A dohányra is azt hitték az első pár évtizedben, hogy jótékony hatása van...
2021. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!