Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a Nikotinos rágó hatása ?

Mi a Nikotinos rágó hatása ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelenleg 4 honapja nem dohányzom. Viszont az utóbbi egy hétben nagyon rám jött a gondoltad hogy baszki de rágyújtanék. Van itthon nikotinos rágóm. Ha bevennék egyet milyen hatása lenne? Káros lenne ?

2021. ápr. 16. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne káros mégis mi káros van benne?

Én is így voltam amikor már rég leszoktam volt itthon nikotinos rágó egy csomag elragtam szépen lassan az egészet aztan raszoktam hónapokig rágtam utána még.

A nikotin az nikotin az agyad azonnal pozitívan értékeli és kér majd belőle még többet.

Ha már kibírtad 4 hónapig akkor nem érdemes semmilyen nikotint tartalmazó szert használni.

2021. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is ezen gondolkoztam hogy ha eddig kibírtam akkor kibírom már. végül nem vettem be.
2021. ápr. 16. 21:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!