Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség cigaretta vs....

Mi a különbség cigaretta vs. szivar vs. pipázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tapasztalattal rendelkezők véleményét szeretném kérni íz, élmény, egyéb jellemzők vonatkozásában. Magam cigarettázni rég cigarettáztam, szivarkát és szivart próbáltam mostanában, kíváncsi lennék, milyen a pipázás ezekhez képest. Tetszett a szivaroknak a karakteres aromája, de egy rendes szivar nekem túl sok és túl erős, a szegfűszeges szivarkát előnyben részesítem; piciket és lassan szeretek pöfékelni, és rendszerint a 2/3-ád szívom csak el - és időről-időre nagyon élvezem. Nem vagyok nagy dohányos, nem is akarom hozzászokatni magam, de időnként továbbra is szeretném élvezni ezeket a termékeket. Mindez vonatkozásában érdekelne, érdemes-e beruháznom egy pipára. Előre is köszönöm a tapasztaltak véleményét, aki a dohányzás ellen szeretne buzdítani, kérem, ne fáradjon...

2021. ápr. 16. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valóban az élvezetet keresed, és van időd is szívni(nem csak mindennapi rohanás/munka közben mint pl. a cigit), akkor mindenképp megéri. Sokkal jobb mint a cigi, ég és föld a kettő.
2021. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!