Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 évvel ezelőtt lehetett a...

15 évvel ezelőtt lehetett a McDonaldsban cigizni belül?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Úgy emlékszem, hogy soha sem volt hamutálca az asztalokon, ezért valószínűleg nem. Gyorsétterem: fizesd ki gyorsan, fogyaszd el és menj!
2021. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt hamutalca. Alumíniumból. Fémes színű volt es erosebben nyomva ossze lehetett hajlitani. Szerintem csak az udvari reszen lehetett cigizni. Debaz is lehet hogy bent is.

A klotyoban hamutalcas volt a wc papir tarto doboz.

2021. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Régen azthiszem volt hamutal:)
2021. ápr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az ovoneni is a pofamba fujta a fustszuro nelkulit a hetvenes evekben. Bar nem ez volt a kerdesed.

Azert en engedelyeznek nehany dohanyzo kocsmat, de oriasira ertekelem, hogy lejartak azok az idok.

2021. ápr. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, hogy lehetett e, de skinhead koromban aminek kB 17éve volt vége, bagóztam mekiben arra emlékszem, arra nem, hogy szabad volt e, vagy csak nem mertek hozzánk szólni.
2021. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!