Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi baj van a JUUL-ommal?

Mi baj van a JUUL-ommal?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve vettem, eddig nem volt ilyen gond, mostanában viszont mikor beleteszem a podot, akkor nem villan fel egyből, konkrétan nem is illeszkedik bele teljesen, mert egy picit, 0,5 cm-t elemelkedik a pod. Ilyenkor nem is lehet használni, hiába szívnám, nem tudom. Próbáltam más poddal, mindegyikkel ugyan ez a probléma felmerül.

Mit tudok ezzel kezdeni?


2021. ápr. 23. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A juul nem arra lett kitalálva, hogy évekig bírja. Szerintem ha ilyen probléma van vele akkor vegyél egy újat, mert 3000 ft egy darab 4 pod-dal a hivatalos oldalon vagy ha nem vettél új pod-okat mikor elfogyott belőle a liquid akkor lehet az a baja, hogy elhasználtad mivel ez úgy lett kitalálva, hogy új po-ot vegyél miután 1 kifogy vagy lehet, hogy az akkumlátor ment tönkre valamitől.

Az én személyes véleményem az, hogy vegyél újat (ha juul-t akarsz, de akkor szerintem vegyél egy kisebb fajta e-cigit, azzal nem lesz ennyi gond) nem egy drága dolog a juul a normális e-cigikhez képest.

Remélem tudtam segíteni:)

2021. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!