Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lila vékony pall mall vs....

Lila vékony pall mall vs. Arany marlboro?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve dohányzok, napi 5-7 szálat, vegyesen kipróbáltam erősebbeket is, de átlagban arany marlborot szívtam. Annál erősebb nem esik jól, sokszor már ez sem. Viszont megvan az érzés hogy "ki kell mennem" rágyújtani, főleg melóban hogy kicsit "kiszakadjak" és arra gondoltam hogy valami gyengébbre váltok. Lila pallmallról vélemények?

2021. ápr. 29. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem én ezeket a kérdéseket, veszel egy dobozzal/tarhálsz aztán kipróbálod...
2021. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez már megtörtént, és eddig jónak is tűnik számomra ez a fajta cigi:D szimplan kivancsi vagyok a velemenyekre ezzel kapcsolatban, meg hatha tud valaki infot mondani a karos anyagok kozti kulonbsegekrol
2021. ápr. 29. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
A lila Pall Mall nikotintartalma kisebb,mint az arany Marlboroé.De sajnos akkor is ugyanolyan önpusztító,büdös és igénytelen bagós maradsz,ha lila Pall Mallt szívsz a másik helyett.Ezt nem befolyásolja a cigaretta márkája vagy színe sem.
2021. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
1.talán azért nem érted mert nem vagy dohányos azt csá!..
2021. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más esik jól.
2021. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 13 vagy mennyi évet bagóztam noszevasz. Hülye kérdések helyett elkezdtem szívni amit ki akartam próbálni, aztán eldöntöttem, hogy az nekem mennyire fekszik.
2021. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!