Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van más is aki évekig úgy...

Van más is aki évekig úgy cigizett, hogy szinte sose esett jól neki?

Figyelt kérdés

6 éven keresztül dohányoztam úgy, hogy a szervezetemnek szinte soha nem esett jól. A napi első 1-2 száltól általában szédültem, émelyegtem. Majd utána minden szál után azt éreztem, hogy egyre jobban "tele vagyok" vele. Mindig volt egy érdekes utóhatása, nem mondanám, hogy rosszul voltam, de jól se. Kellett 1-1 szál után 10-15 perc, hogy ez elmúljon. Ennek ellenére azt mondom, hogy szerettem cigizni, a feelinget. "Lelkileg esett jol" , talan?!

Már leszoktam, de kíváncsi vagyok, hogy miért lehetett ez? Mert azért idővel hozzászokik az ember..

Refluxos vagyok, de azt éreztem, ha sok volt a savam es azért nem esett jól. Nem mindig ez volt az oka.

Elég sokat szorongok, ez testi tünetekben is megmutatkozik nálam elég gyakran. Lehet, hogy a tudat alatt a dohanyzas is szorongassal töltött el?

Sose voltam az a dohányos, aki cigivel kezdi és zárja a napot, volt amikor csak este gyújtottam ra eloszor vagy napokig nem cigiztem. Lehet, hogy emiatt sose szokott ra a szervezetem?

Köszönöm a válaszokat!


2021. ápr. 30. 03:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Dicsak Buksi! Az igen!
2021. ápr. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor hülye vagy! Minek csinálod???
2021. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam, bár nem cigiztem olyan sokat, de pl ha vonatra vártam, vagy volt egy kis szünetem, akkor olyan jól esett 2-3 szál cigit elszívni. Mert így csak meg álltam valahol és 20 percig bámultam ki a fejemből, meg cigiztem, de cigi nélkül fura lett volna valahol csak úgy állni. Valamit csinálni kell.
2021. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!