Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kedvenc vizipipa dohányotok?

Kedvenc vizipipa dohányotok?

Figyelt kérdés
Most fogom megvenni az első vizipipámat, és kellene egy két tipp...

2021. máj. 9. 09:53
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
100%
Holster,Truepassion,Adalya, Chaos. Nekem ezek a kedvenc márkaim. De van még egy pár jo márka.
2021. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek mindenképp valami német dohányt nézz, azok gyengébbek. Nagyon max Al Fakhert vegyél. A Darkside féle ruszki mosatlan dohányoktól menekülj :D

Amiket eddig próbáltam:

-Adalya-Love66(az új, nem keverős német):dinnye-menta. ez nekem túl mentás, elvileg a török változat jobb

-OS bonnie & clyde: Zöldalmás, finom csak hamar gyengül az íze

-Hookain Lemenciaga:Zöldtea citrom. Kicsit engem a Ciff mosogatószerre emlékeztetett, de egyébként nagyon kellemes nyári dohány.

-Holster Ice Kaktuz: kaktusz, menta. Teljesen más az íze, mint a kaktuszos topjoy. Nekem olyan volt, mintha barackos lenne, a kerámiába kiszedve az illata is a barack pálinkára hasonlított. De amúgy ez is finom.

-Al Fakher kétalma: klasszikus íz, erősen ánizsos, de nagyon finom, egyik kedvenc.

-Al fakher áfonya: nagyon édes, áfonyás, de jó értelemben. Emeli az élményt, ha raksz jeget a tartályba és/vagy ice bazookát használsz.

-Al Fakher csoki-menta: After Eightes, egész finom, bár be tud sokallni tőle az ember.

-Al Fakher banán: Először finom de egy idő után mármár hányingere lesz tőle az embernek. Nem ajánlom.

2021. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2. Köszi a részletes választ.

Nem írtam, de azért nem vagyok teljesen kezdő... szoktam cigizni, néhányszor már vizipipáztam is (még covid előtt:D)...

Egyszer úgy rémlik kétalmás dohányt szívtunk, és az ízlett, habár nem emlékszem, hogy ánizs íze lett volna... igazából arra sem emlékszem, hogy általánosságban milyen az ánizs íze... lehet hogy ánizsos volt, csak nem is tudtam róla...

Mindenesetre szerintem szerintem egy Al Fakher kétalmával fogok kezdeni, és lehet hogy veszek még egy Al Fakher áfonya-mentát... ha engedi a pénztárcám.

Mekkora kiszerelések is vannak, és mennyibe kerülnek?

Azt tudom, hogy van 50 grammos, és az hallottam 5500 vagy 6000 Ft körül van? De interneten most azt olvastam 2500 / 3000 Ft... Most melyik? Nem mintha sokat számítana, csak ha 6000 akkor egyet veszek, ha 3000 akkor kettőt. vaagy...

A kisebb kiszerelés az mekkora, és mennyibe kerül?

2021. máj. 10. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha dohányboltban veszed, akkor 3000ft 50 gramm, ami pofátlanul drága. Németországban átlagosan 17 euró 200g. A legtöbben külföldről hoznak vagy valaki olyantól veszik, aki behozza és továbbadja.
2021. máj. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként manapság könnyebb beszerezni a német dohányokat, mint a Fakhert, mert abból sok a hamisítvány. Szóval szerintem inkább vegyél valami német dohányt, végtelen mennyiségű íz van.
2021. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!