Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak mennyi időbe telik...

Másnak mennyi időbe telik megtekerni egy cigit?

Figyelt kérdés

Sima rövid cigit szoktam néha tekerni. Vékony filtert használok.

Nekem kb. 5-10 perc. XD Ráadásul néha elég torzra sikerülnek.

Nagyon ritkán dohányzom, blázolni pedig egyáltalán nem szoktam. Viszont ha dohányzom akkor csak tekertek, még másoknak is próbálom én tekerni. A tekerés a legérdekesebb az egészben. Talán pont azért mert nem megy.

Egyszer extra cigit is akartam tekerni pár ismerősnek egy házibuliban. Kérdezték hogy én is kérek? Mondom nem. Kérdezték hogy jól tekerek? Mondom rohattul nem. Kérdezték hogy koronás vagyok? Mondom igen. Végül nem hagyták hogy én tekerjem. XD Jóh lehet kicsit hozzáköltöttem a sztorihoz.

Lehet csak simán tekergetni fogok itthon. Nem szívom el csak széttépem a kész cigit. Nagyon idegesít hogy nem megy. Lehet van vmi retardációm? Mindig extrém rossz volt a kézügyességem. Nagyon rondán írok és sosem rajzoltam. A rejzzal ellentétben a cigitekerés része a gyermek fejlődésének. Azon muszály lenne vhogy átesni. :-D

A miért az egészség témánál van a cigarella? Sztem annyira azért nem egészséges. _Lehet a GYK.-sok s rentardálnak vagy mi?


2021. máj. 16. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha viszont nem szívom el honnan fogom tudni hogy jó lett? Egyszer még egy 1 perces tutorialt is végigszenvedtem, mégsem megy.
2021. máj. 16. 19:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi az a rentardál, de elég jó szónak hangzik. A rekordom 19 másodperc, bár ez joint volt, amire külön ráedzettem (túl sok az időm), sima cigit nem tudok tekerni.
2021. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Simát sztem könnyebb. Próbáltam roll papírból csigával tekerni. Hát brutál szar lett.

Am lehetne ez is oolimpiai sportág. Ki kéne lobbizni.

2021. máj. 16. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Olimpiára nem való, de léteznek versenyek egyébként. Valami hosszúhajú srác tartja a világrekordot 10 mp alatt, ezt próbáltam egy ideig megdönteni. Ha valamikor Amsterdamban jársz, szívesen megtanítalak faszán tekerni. :D
2021. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pö*öm én még a belatonnál sem jártam soha, nemhogy Amszterdamabn. XD WC-re is viszek magammal hideg élelmet.
2021. máj. 16. 19:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Sok idő vot mire bele jöttél? Tudsz jó tutorialt?
2021. máj. 16. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez az első tutorial, amit életemben láttam a Youtube-on:

https://www.youtube.com/watch?v=G6zzBG7HlhU

Csodálom, hogy még most is fent van. Most picit nosztalgiázok. Szerintem ugyanez sima dohánnyal is működik.

2021. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Micsoda mester, nem csak a tekerésben. A végére tekertem hogy megnézzem az eredményt, ott nyomatja az életvezetési tanácsokat is. Én vetíteném oskolában alsósoknak. :-)
2021. máj. 16. 19:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Ti nem szórjátok szét a drága dohányárut tekerés közben? Én csak nagyméretű papírlap fölött tudok tekerni, ami mellémegy azt visszaöntöm a zacsiba. Gondolom az aki rendszeresen sodort cigit szív nem így csinálja. Vagy mindig előre betekertek párat és barakjátok vmi dobozba? Mivan ha az utcán jön rátok a cigizhetnék és nincs nálatok előre megsodort darab? Mecsináljátok állva az út közepén a szélben?
2021. máj. 25. 03:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is sokáig nemtudtam tekerni, aztan mar rutinbol megy, sima kis dohanyos cigiket is egesz jol secperc meghajtok bar a haverom gyorsabb nalam
2021. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!