Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell a dohányfüggőségről,...

Hogy kell a dohányfüggőségről, csak néha dohányzásra átállni?

Figyelt kérdés

Most több mint napi 1dobozzal szívok. De úgy szeretném, ha csak pár szálat szívnék naponta (kávé mellé pl, s néha mikor alkohol mellé, de ez ritka).

Hogy tudnám ezt a szintet elérni?



2021. máj. 18. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Vagy teljesen leszokik az ember, vagy dohányzik rendesen tovább. Nyilván úgy sem fogod tudni megállni hogy jaj csak kávé vagy italozás mellé.
2021. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Sportolj valamit.
2021. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Mivel te nem is akarsz leszokni, csak a kifogasokat, kiveteleket keresed mar azelott hogy nekikezdenel, sehogy.
2021. máj. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En napi egy dobozrol fokozatosan szoktam le, elobb fel doboz, 6 szal, 3, majd napi egy es vegul nem gyujtottam ra tobbet. Nekem a sport segitettt, meg persze akaratero.

Futni kezdtem el es a tudom nem birta sokaig, amiota letettem sokkal jobb a teljesitmenyem, igy nem is kivanom mar a cigit. Evekig cigiztem elotte, januarban szoktam le.

21/L

2021. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Vagy teljesen leszoksz, vagy sehogy. Apám dohányzott vagy 30 évig, egyik nap eldöntötte, hogy többet nem gyújt rá, és ennek már több, mint 10 éve. Ha akarod menni fog, de te már most alkudozol magaddal.
2021. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha teljesen leszoksz még akkor is fennál a veszély hogy egyszer rágyújtasz egy kávé vagy egy sör mellé, és már csak azt veszed észre hogy újra rendszeresen dohányzol... Szóval, nincs köztes út.
2021. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívtam álladóan, nem ment hogy kevesebbet szívjak.

Te is ha leszoksz csak úgy tudod csökkenteni.

2021. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkoholista sem tud csak néha inni, ez is ilyen.
2021. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon is lehet csak néha cigizni... elég sok embert ismerek, aki csak akkor gyújt rá, ha valami buli van, és vannak sokan így az alkohollal is, pl majdnem az összes barátom csak akkor iszik, ha valami összejövetel van

én is cigiztem, kb napi 1 dobozzal, aztán ez egyik napról a másikra lement napi 5 szálra, majd 1 szálra, most csak kb kéthavonta 1x szívok el egy szál cigit társaságban

egy barátom meg pl az ekivel van úgy, hogy évente 3x használja, akkor is egy tablettát

2021. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!