Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigisek ti nem féltek, hogy...

Ecigisek ti nem féltek, hogy valami baj lesz/van a tüdőtökkel?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve szívok napi rendszerességel ecigit. Eddig semmi problémám nem volt sőt meg se fordult a fejemben hogy bármi is lenne. Viszont most munkaváltás miatt el kell mennem tüdőszűrésre és nagyon félek hogy találnak valamit. Mikor elkezdtem ezt az egészet olvastam, hogy bevizesedik a gőztől a tüdő, de múltkor azt olvastam, hogy pl. egy párásító sokkal több párát juttat a tüdőbe mint az ecigi. Nagyon aggódok, hogy valalmi nem lesz rendben. Nektek van valami elváltozás azóta?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. máj. 19. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal eszköz ahhoz, hogy érdemben hozzá tudna szólni bárki.
2021. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz - miért nem hagyod abba ?
2021. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Mindenkinek kell valami függőség az életébe, de nem is vallom azt hogy ez jó. Amint mondtam eddig nem féltem, és most is állítom hogy alapból semmi baj nincs (nem fulladok meg semmi) csak jó lenne egy visszacsatolás az orvos előtt, hogy mire számítsak.
2021. máj. 19. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
E-cigit minek letüdőzni?
2021. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tüdőszűrésen nem azt nézik, hogy mennyire "koszos" (hiszen, ha ez alapján engednének dolgozni akkor azok nagy szarba lennének, akik 20+ éve cigiznek), hanem azt, hogy van-e TBC-d vagy tüdőtuberkulózisod (esetleg tüdőrákod).
2021. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban vizesíti. Volt időszak mikor idő hiányában kiszorult a sport az életemből, akkor tapasztaltam légszomjat(DL e-cigi). De most hogy újra mozgok nincs semmi mellékhatása, ez ki tud tisztulni, nem úgy mint a kátrány.
2021. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 1000x jobb alternatíva mint a cigi, hisz nem ég papír, ami az igazán káros.
2021. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

SilancePower22!


Köszönöm szépen hogy ezt megosztottad velem. Természetesen sokkal jobb mint a sima cigi hiszen ahogy írtad a papír, illetve itt ugye kátrány sincsen. Én is DL-est szívok egyébként. És köszönöm, hogy leírtad hogy ki tud tisztulni. Kicsit így megnyugodtam :)

2021. máj. 21. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell aggódni, megerősítem a többiek válaszát, miszerint sokkal jobb mintha rendes cigit szívnál. És tényleg (hamarabb) kitisztul a tüdőből, amint készen állsz rá, hogy elhagyd. :)
2021. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!