Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Club Multifilter cigihüvelyt...

Club Multifilter cigihüvelyt lehet kapni dohányboltban?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni cigit tölteni. Club Multifilter + kék winston dohány jó lenne? És egyébként mennyi az ára ennek a hüvelynek? Tudnátok ajánlani esetleg jó hűvely+dohány kombinációt?
2021. máj. 25. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy lehet bár én club hüvelyt nem szívnék ha csak nem muszáj. Nagyon gyér szerintem. Sima club ~200 forint körül van, a multi pedig max 300 körül lehet.

Én a Phillip Morris hüvelyeit kedvelem, viszonylag olcsóak is (Marlboro hüvelyhez képest) amibe általában sárga LD,Multi,Pall mall dohányt töltök vagy fekete PS-t.

Winstonból csak dobozost szívtam ami nem volt rossz.


Kombinációt pedig magadra szabd szerintem, mivel ha összepárosítasz valamit és túl erős akkor mondjuk utána tudsz korrigálni, hogy pl. szénszűrős hüvelyt veszel és kipróbálod úgy, hátha már nem erős annyira. Nekem is kellett egy kis idő mire megtaláltam az igazit.

2021. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És egyébként nehéz eltalálni úgy mint pl egy bolti cigi?
2021. máj. 25. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán. 1-2 fajta után már simán kész van.

Én speciel váltogatni szoktam kb havonta, az erősséget.

2021. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!