Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehet ez ha dohányzok?

Mitől lehet ez ha dohányzok?

Figyelt kérdés

Lassan több mint kettő és fél éve dohányzom. De mostanában valami megváltozott. Ha elszívok egy nap egy szál cigarettát az még oké, de ha egy nap pl többet elszívok mint 3-4 akkor valamiért elkezdek öklendezni. Nem szoktam rengeteg cigit elszívni, egy héten egy dobozzal elvagyok. Persze vannak olyan napok, esték mikor több is elmegy. Mostanában észrevettem, hogy ha a 4. 5. cigit szívom mikor kifújom a füstöt öklendezek, de nem tudom miért, olyan mintha hánynom kellene. Ilyen soha nem volt eddig ez a több mint 2 év alatt. Az is észre vettem, hogy a vitaminoknál és más nagyobb kapszula, tablettánaál egyszerűen lezáródik a torkom és nem tudom lenyelni. Pl a C-vitamin próbáltam félbe vágni de úgy sem ment, sehogy se akár mennyiire vágom szét nem tudom lenyelni. Csak összerágva tudom lenyelni. Nem hiszem, hogy a kettő összefügg, de szerintetek mitől lehet, hogy a ciginél is egy bizonyos mennyiség után öklendezve jön ki a füst (még ha nem is szívok nagyot) és a nagyobb tablettákat sem tudom lenyelni?

Nem szeretném megkapni azokat a válaszokat, hogy ne cigizz stb... mindenki azt csinál amit szeretne, én sem szoktam mások dolgába bele ütni az orrom, én csak erre a két kérdésre szeretnék választ kapni.

21F



2021. máj. 26. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Szervezetednek nem esik jól.
2021. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Akkor szívjad de jóval többet és ha megszokod már észre se fogod venni a 3-4 szálat.
2021. máj. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!