Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbáltátok már a glo hyper...

Próbáltátok már a glo hyper készüléket?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés merült fel a készülékkel kapcsolatban, eddig csak egy helyről hallottam véleményt, ami pozitív volt, aki esetleg használt már ilyet, internetről szerezte be?

Árulják dohányboltban? Csak mert még nem nagyon láttam ilyet a polcokon, sem a hozzá tartozó neo-t.



2021. jún. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Már árulják trafikokban,én ugyan nem próbáltam,de 6000ft-ot azért biztos megér,ráadásul van rá 14 napos visszavásárlási gari.
2021. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kitűnő! Még múlt hónapban vettem, régóta vadásztam rá, de kb sehol nem volt kapható, készlethiányos volt. 2 napig csak neo-t szívtam a glo-val, a hagyományos cigiről egy az egyben leszoktam. Erősebb jóval a neo mint a heets, a neoból van pattintós (mentol, trópusi gyümölcs, áfonya, eper) és sima dohányos. 2 nap glo+neo után megpróbáltam hagyományos cigit szívni, benzin íze volt, nem tudok elszívni egy rendes szál cigarettát. Csak ajánlani tudom
2021. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt elég időm próbálni,tapasztalni. Kitunotol eléggé messze van
2021. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!