Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik, ha egy rendőr...

Mi történik, ha egy rendőr rajtakap valakit az utcán, hogy spanglit szív?

Figyelt kérdés
Ignorálja? Figyelmezteti? Beviszi?

2021. jún. 11. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Elsőnek talán kapsz egy figyelmeztetést,de be is vihet.
2021. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Bevisz
2021. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha köcsög, akkor simán bevisz. Ezzel nagyon óvatosan kell bánni, bennem is folyton para volt amikor haverokkal szívtunk kint stikában. Azóta inkább elköltöztem Hollandiába.🌿🍀
2021. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A rendőrtől függ.
2021. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Egyszer megúsztam egy igazoltatással. :)
2021. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
16%
Bevisz azonnal a hűvösre. Ott már nem slanglit fogsz szívni hanem f@szt :) Valamint megtanulsz főzni, mosni, rántani, ánuszrózsát tisztogatni stb....
2021. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Több haverommal is megtörtént, a következőt csinálják:

Kipakoltatnak, hogy van-e nálad fű. Ezután bevisznek a kapitányságra, ahol levetkőztetnek, átnézik, hogy a gatyádba, seggedbe volt-e rejtve. (Csak belevilágítanak nyugi :D)

Elkérnek telefonszámot, adatokat.

Ha 17 alatt vagy a szüleidet is felhívják.

Aztán megitatnak veled 2 liter vizet, majd vizeletmintát vesznek. Mivel spangliztál, ez pozitív lesz és menned kell 6 hónapig heti 1x elvonóra, tesztelni fognak.

Nem kapsz priuszt, elengednek figyelmeztetéssel, de ha megint lebuksz az szívás.

Azt nem tudom, hogy akkor mi van ha nagyobb mennyiség is van nálad, de akkor szerintem már probléma is lehet belőle.

2021. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Az utolsót kiegészíteném, távoli ismerőssel történt: ketten szívtak egy cigit az utcán, ami már terjesztésnek minősül. Házkutatás volt a srácoknál + elvonó.
2021. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

7es vagyok, velük ilyen nem történt, legalábbis nem tudok róla, pedig ketten szívták a cigit. Szerintem ez attól függ mennyire parasztok a rendőrök akik elkapták őket.

És még javítanám a válaszom, 18 alatt hívják fel a szüleidet nyilván, csak elírtam.

2021. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozhattok, attól még így van. Ha passzolod a füves cigit valakinek, az terjesztés. Nyilván a járőr vérmérsékletétől függ, mihez kezd a helyzettel. A srácok, akiket ismerek, így jártak. Az elvonó alap, azzal váltod ki a börtönbüntetést. Házkutatás valszeg a terjesztés vádja miatt volt.
2021. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!