Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa, havonta 1 alkalom...

Vízipipa, havonta 1 alkalom haverokkal. Nem olyan egetverő, és nem is teszem tönkre a szervezetem, nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 17:38
 1/9 anonim válasza:

Sokan azt mondják, hogy károsabb mint a cigi, de lóf*szt.. Nincs kedvem magyarázkodni, inkább adok egy linket :

[link]


Szerintem havi 1 alkalomtól nem lesz semmi bajod. :)

2010. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked száz százalékra senki nem tudja megmondani. Egy átlag ember azt mondja róla amit hall/olvas. De szerintem az orvosok is csak onnan tudják hogy:A toxikológus nagybátyjának a nénikéjének a veje szomszédjának az özvegyének a féltestvére ezt és ezt hallotta valakitől aki állítólag megvizsgálta hogy károsabb/nem károsabb mint a cigi stb...


Majd ha mutatnak egy embert, aki vízipipásától halt meg akkor elhiszem h olyan káros.

2010. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre! Egy szóval sem mondtam hogy károsabb, sőt, meg vagyok győződve, hogy a vp fele olyan káros sincs mint a cigi.

Mindössze olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik hozzám hasonló rendszerességgel vizipipáznak, és kíváncsi vagyok, változott-e valamit azóta az egészségük, vagy valami.

2010. aug. 25. 18:09
 4/9 DonciKenobi válasza:
néha napján vízipipázok van olyan orvos aki aztmondja 100szor rosszabb mint a cigi na ezek nem értenek se a kémiához,se a fizikához se nem szoktak vp-zni.hülyeség álitani h nem káros.van benne nikotin! de egy átlagos cigiben 2% nikotin van a vp-ben 0,5% ami szinte semmi ha azt nézzük hogy leszűri még valamennyire a víz.kátrány nincs benne! gégerák ki van zárva hiszen a levegő a cigarettában 600 fokos itt viszont lehül 200 fok alá is.szénmonoxid van benne de aki naponta szív eggyet(ami azért sok akkor 5öd annyi van a szervezetben mint napi 2 szál cigitöl:D
2010. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondolom az orvos azért mondja, mert azt az utasítást kapta, hogy hitesse el a fiatalokkal, hogy aminek kicsit is köze van a drogokhoz, az már 100%-os leépüléshez vezet.


Még mindig azon az állsáponton vagyok, hogy a vizipipa sokkal de egészségesebb, mint a cigi, de ennek fokozására olyan VP-t szeretnék venni, aminek dupla szívókája van, mégiscsak higiénikusabb. Lehet ilyet kapni?

2010. aug. 26. 22:05
 6/9 DonciKenobi válasza:

természetesen! olyat is lehet kapni aminek 3 természetesen az drágább de ha csak a csutorát cseréled akkor elég 1 csöveset venni és azt cserélni.ha engem kérdezel azért mégis sokkal jobb a kétcsöves. itt kikupálódhatsz:

[link]

2010. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges 2 csövűt venni, hiszen úgysem tudjátok a 2őt egyszerre szívni.
2010. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

utolsót cáfolnám. Nekem kétcsövű pipám van, és ketten pont h jobb egyszerre szívni, mert úgy a másiknak is könnyebb, és a füst is tisztább. Egyedül is lehet két csővel szívni, de úgy is, h többen vagytok, és míg te szívod, addig a másik lefogja a 2. csövet.


Nem teszed tönkre, mivel havonta 1 alkalom a következő pipázásik szinte el is tűnik a szervezetedből. Gyakoribb se lenne gáz, a vízipipa nem olyan káros, mint a cigaretta.


Mondjuk ha abban a havi egy alkalomban fű is belekerül a kerámiába, az már nem túl szerencsés. =P =) =)

2010. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neem fűű, csak az ízesített dohány :))
2010. szept. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!