Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megérzi a fű szagát valaki,...

Megérzi a fű szagát valaki, aki még nem próbálta?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen másmilyen észrevehető nyomot a nem hozzáértő?
2010. aug. 26. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég erős szaga van a fűnek,de aki nem ért hozzá,az nem tudja,hogy minek van ilyen erős szaga,de aki vágja a témát...:)
2010. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen. Még én sem próbáltam, de voltam bizonyos helyeken, ahol furcsa illatok terjengtek. :)
2010. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Réti bubuzér ***** válasza:
Na, én most jöttem a klóról, ott is furcsa illatok terjengtek. És jöttek velem a szobába is... :S
2010. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aki nem ért hozzá, nem tudja majd mihez társítani a szagot. Én egyébként több méterről kiszúrom, ha valaki szívott. :D
2010. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A frissen vágottét könnyedén.
2010. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

észre veszi.:D csak nem tudja hogy miért van. de mondjuk kis ésszel ha valamit olvasott róla akkor szerintem leveszi. vagyis régen levettem..:D de már biztosvagyokbent:D

béke.^^

2010. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én próbáltam sokat szívtam be voltam állva, anyuék hazajöttek, és csak azt kérdezte hogy minek van ilyen hülye szaga?:) szval nem veszik észre megnyugodthatsz:)
2010. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ha megérzi az csak 2 okból lehet:

1 az illető maga is szívott már

2 az illetőnek valamelyik ismerőse rendszeresen tép a társaságában és kiszúrja a szagát

agyéb tünetek kimagyarázhatóak


augusztus 20.án haverom anyja álítólag megérezte rajtam a szagát. mikor kérdeztem honnan tudja anyád milyen szaga van , azt mondta, hogy mondták neki, hogy milyen szaga van.

ez szerintem baromság. próbáld megmagyarázni egy olyan embernek, hogy milyen az eper illata, úgy hogy azmég sosem láttott epret és sosem szagolta

22/f

2010. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én kiszúrnám a szagát :D

kiszúrnám-e ? megkeresném a forrását és lejmolnék magamnak is.

elég füst fordult meg már a tüdőmben és az orromban akoz, hogy felismerjem.

2010. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én megérzem me közvetlen mellettem szívtak haverok de én nem me kikírja az agyad XD maradok a simánál xD 13/F
2010. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!