Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aluljárókban Pesten kiadják a...

Aluljárókban Pesten kiadják a cigit 18 év alattiaknak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem kiadták néha, amikor vettem.
2010. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a kínai árusoknál lehet próbálkozni, most már nagyon szigorúan veszik ezeket a dolgokat, és a fogyasztóvédelem többször is 15-16 éves gyerek ellenőrökkel próbálkozott, így nem valószínű, hogy kiadják.
2010. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mindenhol kiadják...
2010. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát nem épp mindenhol, én lassan 18 vagyok és nem adtak, oda kellett hívjam anyámat is, neki odaadták. Bevásárlóközpontokban ha többmindent veszel, köztük cigit is akkor szoktak adni.
2010. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah:D 16l
2010. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen. Csak keress egy lepukkant kis italboltot, ahol sanda feje van a tulajnak, és nincsenek sokan. Nyugatiban a Burger Kinggel szemben szerintem a 8 éves gyerekeknek is adnak bármit.
2010. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól függ... Nagyváradon kiadják. Megkérdezték 1szer és azt mondtam 14, (annyi vok) nem adták ki de amikor 16-ot mondták, igen.

Annyi az egész, hogy olyan helyen vedd, ahol tudod, h kiadják, mert azér mégis csak égő ha nem, és legyen kiállásod, ne ilyedj meg a kül. helyzetektől.

2010. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!