Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyha valaki meglátta a...

Hogyha valaki meglátta a szobámba az e-cigi füstöt mit tudnák hazudni,hogy letagadjam?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Inkább legyél őszinte.
2021. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne hazudj, vállald a felelősséget!
2021. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire gyerek vagy még hozzá, ne cigizz. A nyilvánvalót teljesen felesleges tagadni és hazudni, mert a másik is tudja, hogy hülyének nézed őt. Semmi nem csinál gyümölcs/mentol akármilyen illatú hatalmas felhőket, ehhez nem kell boomernek lenni, ha ne értsen hozzá az ember. Neked meg legyen annyi eszed, hogy ha már titokban cigizel, ne otthon csináld.
2021. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Tudnék, ember, tudnék.
2021. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké várom a tanácsokat
2021. júl. 6. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"Fingottam és kigyulladt a gatyám"

"Kifüstöltem a méheket" - ha mondják, hogy nincsenek is méhek a szobádban: "Most már nincsenek, mivel kifüstöltem őket"

"Vettem egy új párologtatót és kipróbáltam. De nem jött be, visszaküldtem"

"Gyertyát gyújtottam a halott nagy/déd/ük/stb. anyám/apám emlékére"

"Kifüstölt a processzor a gépemben"

"Füstölő szúnyogriasztót használtam"

"Csak a teafőző gőzölgött"

stb.

2021. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

- Ne cigizz, vagy ha hallod a lépteket, gyorsan dugd fel a seggedbe az eszközt, a lepontozások mellé. Gondolom testüregi vizsgálatot senki nem tart otthon. Ha igen, gyorsan át kell tenni egy olyan lyukba, amit már ellenőriztek, mert kétszer úgysem fogják. Ha mégis van dupla ellenőrzés, akkor ott nagyobb a gond, mint egy kis zigi.

- Szerezz be egy trópusi növényt, és mondd azt, hogy az esőerdei klímához igazodik, ennyi pára csapódik ki belőle.

- Kezdj el buddhista könyveket széthagyni a szobában, kasaját hordani mint a szerzetesek, borotváld le a hajad is, majd vegyél 1-2 kamu füstölőt, és azt fogják hinni, hogy azok adják a meditációhoz a hangulatot. Hitelesnek kell lenni, úgyhogy nem árt indiai spanokat szerezni, legalább a közeli gettóból. Hitelesebb, ha néma szerzeteseket szedsz össze, és nem a 'he', 'more', 'rák' kötőszavakat használókat.

- Ha elég régi a telefonod, rakd fel a töltőre, és fogd arra hogy már eléggé döglődik az akksija. Nézd anyu, mekkora felhőket pöffentett a telóm!

- Vigyél be száraz gallyakat és füveket a szobába, és törvénytisztelőként figyelmeztess másokat is arra, hogy országos tűzgyújtási tilalom van a szabadban, viszont lenne itt néhány eltakarítani való, ezért meggyújtottál egy kis rőzsét.

- Nyisd ki bukóra az ablakot, és mondd, hogy egy ősrégi kétütemű trabant ment el az utcában, és így befújta a szellő a kipufogógázt. Ha nem hiszik el, hiszen nem hallották a hangját, akkor mondd csodálkozva, hogy valami felújított tuning gép volt, és az akksis kivitelűek a leghalkabbak.

- Ha van tesód, akkor pedig egyszerűen ő volt és nem te, de bajba akar keverni. Ő meg majd lemeccseli.

- Ha optimista a szülő, akkor mondd azt, hogy ezzel lehet a legjobban leszokni a fűről, és már látod az út végét, és büszkék lesznek rád, ha sikerül. Ha ez nem elég, lehet más szert is füllenteni, meg a könyökhajlatba néhány tűszúrást rakni a hitelesség kedvéért.

- Tömegnyomás: azt kell mondani, hogy a nyolcadikosok csúfolnak (implikálva, hogy te 12 éves vagy, és már úgy akarsz csinálni, mint a nagyok), és szerintük mindenki b.u.z.i., aki nem cigizik. Márpedig te nem vagy az, és múltkor az ottalvós partin is csak azért csókoltad szájon a Petit, mert aki a felelsz és mersz közben nem mer merni, az is b.u.z.i.


Kell még? KELL MÉG?

2021. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én velem történt ilyen pont

öngyújtóval valami műanyagot vágtam és kicsit hát.. begyulladt


vagy csinálj ilyen szellemidézés hülyeséget füstölővel


vagy vállalt fel

2021. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Mond azt hogy behugyoztál.

Nem hiszik el de legalább megpróbáltál hazudni.

2021. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rég nevettem már ennyit a válaszokon!! :D Köszi, főleg #6, #7 válaszolóknak.:D
2021. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!