Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg lehet kapni még...

Tényleg lehet kapni még ízesített szivarkát?

Figyelt kérdés

Eddig csak cigit próbáltam így a szivarka nekem nagyon új dolog, de hallottam, hogy még lehet kapni és nem vonták ezeket ki. Milyen ízekben lehet kapni? És használatuk ugyan olyan mintha sima cigit szívnék? Dohányboltban ha megkérdezném "van e esetleg ízesített szivarka" nem néznének hülyén? Mármint, lehet ilyen nagyobb forgalmas helyeken kapni vagy kisebb helyeken Budapesten? Hiányolom a régi pattintós cigiket pl.cherry, mentol. Mennyi az elszívás ideje? És a szivarkának melyik "felét" kell szívni, csak mert képene ahogy látom mindkét fele tök egyforma? :Dtudom hülye kérdés de kérdezni csak lehet. éS mennyik ezek kb?forint

(pls. anti dohányosok, ne szónokoljatok itt, adott a kérdés, köszi..)



2021. júl. 14. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz mentholos Pall Mall és erdei gyümölcsös Marlboro van. Legalábbis 1 éve volt még
2021. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De lehet fordítva írtam, régóta nem szívok szivarkát
2021. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ibw4x ***** válasza:
100%
Erdei gyümölcsös Pall Mall van, azt be kell pattintani. Én mentolos Slágert szoktam néha venni azt nem kell pattintani.
2021. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!