Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másodjára ittam a barátaimmal,...

Másodjára ittam a barátaimmal, meg kb 2 hónapja cigizek. Már tudja szinte mindenki, nagyon nem szóltak. Nagyon nyomja a lelkem, mert régen megfogadtam hogy nem csinálok ilyet. El akarom felejteni, el akarom magammal hitetni hogy ez rendben van(?)

Figyelt kérdés
De valahogy mégis megöl a bűntudat
2021. júl. 25. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Láttál már nagyon közeli szerettedet tüdőrákban haldokolni?!!!

Én sajnos kettőt is....

2021. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szembeköpöd magad és a cigit választod az elveid helyett.

Hát ezt nehéz lesz lesakkozni magaddal.

2021. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam. Nagy változások jönnek, elkezdek edzeni, abbahagyok minden ilyesmit. Tenni fogok azért hogy úgy éljem az életem hogy ne nyomja semmi a lelkem. Mostantól megfogadtam! Egy korty alkohol sem! Egy szál cigi sem! Soha többet!


16 vagyok

2021. júl. 25. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2021. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ABORG ***** válasza:

alkoholt lehet inni hetente 2hetente annal nagyon lassan alakul ki a fizikai fuggoseg es nem is artalmas max ha ennel surubben iszod, a cigi az mar mas dolog annal nagyon hamar kialakul a fuggoseg es 2 honap alatt nalad is kialakult eleg nagy akaratero kell majd hozza, fajni fog a fejed, szarul fogod magad erezni, ellenalhatatlan vagy jon rad hogy kerj egy cigit ha latod hogy haverjaid cigiznek meg hasonlo.

az elvonasi tunetek kb 2honapig tartanak, ha ugy latod nem tudsz leszokni akkor probald ki a nikotinos ragot, vagy rendelj snuss(nekem ez valt be)

[link]

1cmx1cm-es papirsepibe beleteszel egy csipetet osszegyurod golyo formajura majd beteszed a felso szajpadlasod es inyed koze kb 10-15percig azt ugy szivodik fel a nikotin.

a nikotin nem karos az csak a fuggoseget okozza, a fust a karos a ciginel, az bassza szet a tested.

2021. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!