Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek van realitása...

Szerintetek van realitása annak, hogy még ebben az évszázadban megszűnik a klasszikus értelemben vett dohányzás?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam az alábbi cikket és ez elgondolkodtatott:


[link]


Vajon ha ez a tendencia megvalósul a század végére nem csak az Egyesült Királyságban, hanem világszerte megszűnhet a "cigizés"?

Ha már az egyik legnevesebb dohánygyártó cég propagálja az nagy nyomás az össz-dohánypiacra nézve.



2021. júl. 26. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van realitása, csak éppen értelmét nem látom, ugyanis nagyon meg van adóztatva ergo, ha megszüntetik itthon is, akkor ugranak egy nagyot az adók.
2021. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg van realitása.


Én például azt vettem észre, hogy a cigizés már a fiataloknál is ciki kategória. Most a tinikről beszélek.


Amikor én jártam iskolába, még nem volt elterjedt a net meg a számítógép, hát még az okostelefonok, állandóan az utcán lógott az ember, belebotlott ilyen-olyan emberekbe, rávették a cigire, menőnek gondolták, felnőttnek hitték magukat akik tiniként elkezdtek dohányozni. Azért ez a közösségi lét már átformálódott, sokkal tájékozottabbak már a mostani fiatalok mint mondjuk a korábbi generációk, ráadásul most tényleg mindenkinek megfelelési kényszere van a közösségi média miatt, ami persze szintén nem egészséges.


Ha engem kérdezel, szerintem az alkohol sokkal népszerűbb lett a fiatalok között mint a cigi és ez még nagyobb probléma...

2021. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!