Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » (Érti aki érti...) Hogy...

(Érti aki érti...) Hogy gyújtasam meg a cigit úgy hogy ne égjen félre az eleje?

Figyelt kérdés
Mindig mikor meggyújtom egy része tovább ég. Pedig nem lefelé áll az eleje hogy a tűz oda is oda tudjon kapni, inkább felfelé tartom gyújtásnál, de beleszívok 2-3-at és abban a pillanatban ugy néz ki mint egy hegyoldal. Szívni sem erőből szívom hanem csak lazán. Most szerintetek? Mi az istent csinálok rosszul? Nyálazni utálom, pedig mást nem tudok csinálni. Valami ötlet? Tipp?

#cigaretta #füst #Félreég
2021. aug. 13. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Ne cigizz s meg van oldva
2021. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt csinálod rosszul, hogy max 13 évesen akarsz dohányozni.
2021. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyebár ha az öngyújtót alá tartod, akkor az alja jobban megég mint a teteje, főleg ha vihargyújtóval gyújtod, mint én. Dele hamár meggyulladt és és egyhelyben tartod, akkor a papír a tetején egy kicsit gyorsabban ég talán. Nem tudom... Szerintem nem olyan komoly probléma, és amíg hagyományos öngyújtót használtam, addig nem is merült ez fel. Talán próbáld meg, hogy lefelé tartod egy kicsit a cigit, hogy jobban a végét gyújtss meg, és ne ott az aljánál. ehh
2021. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyufa
2021. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 tesom 21 vagyok xd

Nemtudom hany valaszolonak esett le a kerdesem amugy, de azert koszonom a valaszokat❤

2021. aug. 13. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
2.honnan a fenéből veszed hogy 13...XD
2021. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1.az ilyenek akik itt mindig mondogatják hogy ne cigizz, hidd el meg minden egyáltalán minek nézik a dohányzás kategóriát :D..sosem értettem. főleg mikor több soron át próbálja lebeszélni az illetőt...
2021. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

1. használj darálót

2. keverd össze rendesen dohánnyal

3. használj minöségi dohányt(golden virginia, drum, ...)

4. a keverék legyen konzisztens

5. az 'elkészítés technikáját' gyakorold még, sok múlik rajta

6. olvass gyorsan, mert a kábítószerekkel kapcsolatos kérdéseket gyorsan törlik :D

2021. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdező nem füves cigire gondolt. lol
2021. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

#9

> (Érti aki érti...)

> Nemtudom hany valaszolonak esett le a kerdesem


De, arra gondolt.

2021. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!