Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kudzu gyökér mellett szedhető-e?

Tomy88trance kérdése:

Kudzu gyökér mellett szedhető-e?

Figyelt kérdés
Elkezdtem Kudzu gyökér kapszulát szedni 500mg-osat ,mert hogy segíti a leszokásnál a nikotin utáni vágyat. Na már most egy ideig meddig jó is volt,de aztán mostanság kezdek vissza esni és nem igen hat azon kívül,hogy nem olyan erős a vágy és nem érzem azt a nagy stresszt. Lehet-e ez mellett szedni nap közbe nikotinos rágót vagy cukorkát?

2021. aug. 23. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ajánlok semmi formában nikotint, csak elhúzódik ez a rossz közérzet. Mióta nem vittél be semmit?
2021. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi alatt mit értesz? Mint írtam sajnos rágyújtottam ,mert nem bírtam ki. Azért kérdeztem a rágót vagy a cukorkát,mert akkor,ha nagyon rágyújtanék akkor helyette azt lehetne. Sajna én már 1x leszoktam 1 évre aztán sajnos visszaszoktam, aztán amilyen könnyen anno leraktam most annyira nehezen rakom le ,már jó ideje próbálgatom a módszereket, volt már,hogy csökkentettem,hogy hátha úgy,de nem segített,anno az vált be,hogy kidobtam fél doboz cigit előtte meg elszívtam egy huzamba jó sok cigit,hogy ránézni se bírjak. Most megint olyan munkahelyem van,hogy sokszor unalmamban rágyújtok. Amúgy 1 hete kezdtem el a kudzu-t,de 24 órát nem bírtam ki. Aztán másnap szintén megpróbáltam,de ugyanúgy jártam ,vagy stressz evés van nagyon durván ,vagyis ilyen pótevés.
2021. aug. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!