Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen folyadékot kell az...

Milyen folyadékot kell az e-cigibe venni?

Figyelt kérdés

van alaplé és e-liquid


Mindkettő kell bele?

Hogyan kell keverni?


Köszi a segítséget!


2021. aug. 23. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak kész liquidek, én soha nem kevertem.

Mondjuk mindig online rendelem, nemrég pedig úgy jött ki a lépés, hogy kénytelen voltam dohányboltban venni. Ott nem árulhatnak nikotinosat, úgyhogy venni kellett hozzá külön nikotin shotokat, de az üvegén érthetően le volt írva hogy mi és mennyi kell bele.

A legegyszerűbb kész liquidet rendelni, az azonnal használható kevergetés nélkül.

2021. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha bekevered jobban jársz azzal minthogy vegyél egy sima liquidet olyan mintha bubisvízbe öntenél szörpöt és annyi a különbség hogy össze kell rázni.
2021. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KomradeKat ***** válasza:

Kész liquid


vagy


Alaplé+Aroma


A kész liquid egyszerűbb, de drágább, keverve hosszútávon olcsóbb, több és jobb ízek vannak, valamint jó ha nem kell hetente rendelni új adagot, mert csináltál egy literrel

2021. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!