Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tea liquidként?

Nhzzhnnhzzhn kérdése:

Tea liquidként?

Figyelt kérdés
Suliba haverom kérte hogy töltsek fel pár eldobható e cigit. Fel is töltöttem őket jól mennek, de egyszer a liquid is kifogy belőlük. Azt hallottam ha sok teát kifőzöl egy fél liter vízben, nagyon be lehet állni. Az a nagyon tömény tea használható lenne e liquid-nek is?

2021. szept. 14. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye elgurult a gyógyszered ?

Biztos, hogy fiatal vagy de az

nem mentség ekkora hülyeségre.

2021. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert én sem akarok hülyeséget csinálni b*zd meg. Esetleg valamivel magyarázhatnád is mi vele a baj stb..
2021. szept. 14. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ha ez igaz lenne, akkor nem herbált meg technokolt és hasonló szarokat szívnának egyesek. Másodszor, az e-cigi nem erre lett kitalálva, nem is tudnád erre használni, tök más tulajdonságai vannak a liquidnek, mint egy teának. Más a forráspontja pl.
2021. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben így már értem. köszönöm az értelmes választ
2021. szept. 14. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

A kémia órákon valószínű nem voltál jelen.

A tea folyékony része, akármilyen sűrű víz.

A liquid folyékony része:propylenglykol és

növényi glicerin keveréke.

2021. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is erről tanulunk kémia órán :)
2021. szept. 15. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!