Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet hogy az e cigi okozza?

Lehet hogy az e cigi okozza?

Figyelt kérdés
3 éve kezdtem el elektrosztatikus cigarettát használni. Egyik napról a másikra leraktam a hagyományos cigarettát. Pár hónap múlva azt tapasztaltam hogy a nyelés olyan mint ha nem menne rendesen mint ha hiányozna a nyelési inger. Száradt a szám a torkom és azóta ahogy elkezdtem az ecigit használni. Pár hónapig az elektromos cigarettát nem tudtam használni mert volt egy hosszabb ideig tartó kórházi kezelés. Akkor viszont nem cigiztem de nem is volt semmi féle bajom. Sajnos a kórház után újra ecigi és azóta megint elkezdődtek ugyanezek a panaszok. Mint ha teljesen ki lenne száradva a torkom tőle és nem bírom lenyelni a kaját sem csak egészen kicsi falatokban
2021. okt. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy a glicerinre.
2021. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rákos leszel lassan...
2021. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy rákos leszek?
2021. okt. 2. 11:30
 4/4 anonim válasza:
nem leszel ne higgy neki viszont ha ezt okozza az e cigi akkor hagyd abba ennyi. ne szívjad egyiket sem. se az analógot se az elektomost..nincs szükséged rá. ahogy látod, csak problémát okoz
2021. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!