Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányboltokban lehet kapni...

Dohányboltokban lehet kapni kellemes erősségű snüsszt?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy milyen fajták vannak amik jók és nincs tőle rosszul az ember. Dohányboltban lehet kapni?

2021. okt. 12. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dohányboltja válogatja. Van ahol többféléből lehet válogatni, de van, ahol egyáltalán nem lehet kapni. Bár Pesten szerintem majdnem mindenhol lehet. Nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb helyen van Killa és Shiro.

A Killa jó erős, engem szinte minden alkalommal megrángat egy kicsit, pedig nem ma kezdtem el snüsszt használni. De lehet hogy csak én vagyok gyenge :D

Shiroból sok fajta van, erősebb és gyengébb, de nem mindegyiknek jó az íze.

2021. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Snüsszt inkább rendelj, sokkal olcsóbb. Amúgy tényleg a shiro és a killa van majdnem mindenhol, ha a killa kicsit gyenge akkor extr1me van elég sok helyen még. A pablo még annál is erősebb, de az gusztustalan.

Ha van, akkor a 4-es LOOP nagyon kellemes, illetve nagy ritkán van RITE, nekem az a kedvencem.

Én már csak netről rendelek egy jó ideje, olcsóbb és sokkal nagyobb a választék.

2022. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!