Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet abból rendőrségi ügy,...

Lehet abból rendőrségi ügy, ha 18 év alatt bemegyek a dohány boltba?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is mondta, hogy akár rendőrségi ügy is lehet abból, hogy ha 18 év alatt bemegyek a dohány boltba. Viszont vannak olyanok is akik azt mondják, max kiküldenek. Az lenne a kérdésem, hogy melyik az igaz?


Válaszokat előre is köszönöm! :D



2021. okt. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak ha kiderul, hogy 18 ev alatti vagy, nem szolgalnak ki es kikuldenek.

Nekik se hianyzik egy plusz teher a nyakukba, ha meg rendoroket is hivnak ilyen hulyesegert. Nyilvan minden tini probalkozik, szerintem ez napi 20x biztos megesik veluk :D

2021. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nálunk nem kell rendőrt hívni, mindig megy elég a dohányboltba.


Kérdező, nem lehet belőle rendőrségi ügy, kiküldenek azt cső, de ha nem mehetsz be, akkor kérd meg valamelyik 18+-os ismerősöd.

2021. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

joga van rádhívni a rendőrt és igen, lehet belőle ügy, de 99%-ban nem fognak ezzel bajlódni.


de légyszives te se szivasd ezzel az alkalmazottat mert ha ő kap ellenőrzést ha épp bent vagy akkor sokszázezer forintos bírságot kaphat és kirúgják érte.

2021. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali.

Leginkább ez az eladótól függ, de nem hiszem hogy erre fogják szentelni az idejüket.


12 évesen kiadták nekem az Arany Marlborot, és TippMixet is csináltam. Semmi kérdést nem kaptam hogy személyi vagy ilyesmi, csak annyit hogy rövidet vagy hosszút.

2021. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!