Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van hányingerem a cigitől?

Miért van hányingerem a cigitől?

Figyelt kérdés

5 éve dohányzom, tekertcigit szívok és néha reggel első, második cigimnél néha van hogy begyujtom szívok 1 2 slukkot és elkap a hányinger mintha lenyeltem volna a füstöt és olyankor mindig vagy 3x több nyálam termelődik meg hogy ne hánnyak be kell egy csomót böfögnöm de nem tudom honnan mert levegőt nem nyeltem le

biztos van valami köze hozzá?!: mezitlábas vagy csigásnál ahol nincs filter ott mégjobban van ilyen

mitől van ez?



2021. nov. 7. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eros a cigi, amit szivsz.
2021. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl erőset szivsz
2021. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert méreg. Nekem is nagyon sokszor volt ilyen, a legjobb elhagyni a cigit, de ha nagyon nem megy, akkor keress valami gyengébb dohányt, amiben kevesebb a nikotin.
2021. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A cigitől én is öklendezek, meg köhögőrohamot kapok.

Ezért pipázok.

2021. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert szívod! Ha nem szívnád, nem lenne ilyen problémád! Magadnak keresed a bajt!

A sok böfögésről viszont jó ha tudod, nem biztos, hogy a dohányzás okozza. Epe, máj, hasnyálmirigy problémát is jelezhet. Ha nem múlik, menj orvoshoz.

2021. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Így van! Mi a ménkűnek cigizel, ha nem esik jól? Én 33 évesen hagytam el amikor már napi három dobozza is elfüstöltem naponta. Ne tudd meg, milyen nehéz volt leszokni!
2021. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az agyad vágyik a nikotinra, viszont a tested minden része tiltakozik a cigi ellen. Ilyen egyszerű.
2021. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!