Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Munkanapokon 1 szál, hétvégén...

Munkanapokon 1 szál, hétvégén semmi. Mekkora esélye van a rászokásnak?

Figyelt kérdés

már 2 hete csinálom vékony zöld pall mall 16F

antik kíméljenek


2010. szept. 4. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, így is rá lehet szokni. Aztán egy idő után nem fogod tartani azt a "hétvégén semmit." Azt a vékony zöld pall mall-t meg hanyagold. Csak a bu*ik szívják (meg nők). Ajánlanám a Marlboro Silvert vagy Flavour Plust amik gyengék de még is finomak. Vagy ha nagyon slim párti vagy akkor Marlbolo Gold Touc-ot. (nem összetévesztendő a sima gold-al) Az olyan finom átmenet a normál és a slim cigi között.
2010. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rászokni, akkor egyáltalán ne szívjál! Muszáj? Akkor már rá is szoktál.
2010. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy esélye van. Én is hasonlóképp kezdtem...

Hagyd a fenébe azt a munkahelyi egy-egy szálat, ne kockáztass, mert tényleg igen könnyen rászokás lehet a vége, akkor viszont már sokkal nehezebb lesz letenned a cigit.

2010. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki így kezdi. Észre se veszik és rászoknak. Én is így szoktam rá a cigire és vissza is. Először 1 héten 1x, aztán 2x, aztán 1 nap 1x, aztán 2x, majd 5x, sokáig 5 szálat szívtam/nap, aztán meg olyan 8-9-nél vagyok most, bár ennél többet sose szívtam, csak ha buliztam, de ez egyén kérdése. És mindegy, hogy milyen cigi, ha rászokásról van szó, akkor a light cigi is cigi. Most még leteheted. Döntsd el. Kérdezd meg magadtól? Miért kell ez nekem? Több leszek tőle? Sokan úgy érzik, hogy a dohányzással találják meg az egyéniségüket. Én is így vagyok vele (sztem minden dohányos), de tudom, hogy ez kamu. Én ott szúrtam el, hogy rászoktam és mindenki ott szúrja el.
2010. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki 1-2 szállal kezdi... Szerintem rakd le, amíg nem késő.
2010. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is 1-2szálat szívtam naponta, hétvégén meg fél dobozzal és mégse szoktam rá. De a vékony cigit felejtsd el mert nevetséges :d 16/f
2010. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mégcsak 17 vagyok, és 14-15 éves koromban kezdtem. Most van hogy napi 2doboz is elfogy. Attól függ, milyen a társaság.
2010. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!