Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lesz ennek az egészségügyi...

Mi lesz ennek az egészségügyi következménye rövid és hosszútávon?

Figyelt kérdés
Hogyha valaki 6-7 éves korában kezd el cigizni? Mondjuk én ismerek ilyen lányt, nem lett semmi baja, most 19 éves.

2021. nov. 17. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Fejlődő szervezetben ezek a káros szenvedélyek mindig hatványozottan hatnak. 19 éves még csak, majd 30-40 évesen, ha daganatos nem lesz, akkor küszködni fog az érszűkülettel.
2021. nov. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Francesca1981 válasza:
22%
Életemben egyszer gyújtottak rá, elég is volt. Van egy velem egyidős 40 éves kolléganőm, aki 15 éves kora óta dohányzik és úgy néz ki mellettem, mintha kb anyukám lenne (vagyis a 61 éves anyukámnak fiatalosabb a bőre, mint az említett kolleganőmnek).
2021. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nekem a muterom kb 60 éve eszi a cigit. Kutya baja. Nekem /51 éves vagyok/. Húgyhólyagom rákom volt. Kivették. Minden doki azt mondta , hogy ennek a dohányzás a legfőbb okozója. Sosem dohányotam.
2021. nov. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Cigànyok ennyi idősen kezdik, nem is élnek sokàig szerencsére. Amúgy én is ismerek rengeteg embert, aki több évtizede dohànyzik, egyikük sem néz ki idősebbnek a korànàl.
2021. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
A családomban rengeteg dohányos van, többek között én is. Eddig egyikünknek sem volt semmilyen olyan betegsége amelyet a dohányzás volt az okozója. Hatalmas bullshit, hogy csak az lehet rákos/daganatos aki dohányzik. Persze a dohányosok körében is jellemző és rásegít a rák előjövetelére, de nem ez a kiváltó ok. Ha rákos/daganatos lesz valaki az valószínűleg dohányzás nélkül is az lett volna.
2021. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd idővel jön ki rajta.
2021. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs én is ismerek ilyen nincs semmi baja bagóst, csak percenként két három alkalommal köhög 25 éve
2021. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!