Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik heets a legerősebb ízre?

Melyik heets a legerősebb ízre?

Figyelt kérdés
2 hete váltottam a rendes cigarettáról, de annyira gyengének érzem, mintha nem is szívnák semmit. Próbáltam a pattintós mentholosat,willow és lagunát, mert az izesítés miatt jobban érzem. Russelból szívtam 2 szálat de jelenleg nem találtam meg ami bejönne.Melyik a legerősebb ízre? Izesítés nélküli.
2021. dec. 13. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a russet, sotetlila, bar en eddig csak a pirosat,sargat es a szurket probaltam, azokhoz kepest a legerosebb. A tobbi passz.

De oszinten szolva, minimalis a kulonbseg szerintem. Hat igen, ez nem cigi, nem is ugy kell ra gondolni.

2021. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A russet a legerősebb szerintem, utána a piros és az ezüst is erősebb lett mostanában szerintem.

Egyébként egy jó tanács. Lassan szívd. Mármint hagyj időt két slukk között. Nekem is az volt az elején a bajom, hogy gyenge, de ha hagysz időt két slukk között akkor jobban átmeglegszik és több a pára. Meg néha van, hogy egy egy szál egyszerűen nem akar párat adni azokkal nem tudsz mit csinálni.

Még annyi még, hogy nézd meg nem e mocskos a penge töve. Az ha nagyon elkoszolódik akkor azért is szokott kevés lenni a füst.

2021. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 14. 21:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!