Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi esélye van annak hogy...

Mennyi esélye van annak hogy szájfertőzést kapok ettől?

Figyelt kérdés

Azt találtam ki mi lenne ha úgy szereznék cigit, hogyha látok az utcán a földön egy hosszabb cigit felvenném és elszívnám azt. Végül is az újrahasznosítás nem bűn:D Nem??


Nem engedik a szüleim hogy dohányozzak még ha saját kezüleg tekernék cigiket nem dobozosan venném (hanem külön dohány külön hüvely.) Tudok cigit töltetni egyszer sikerült dohányt és hüvelyt nagy nehezen szerznem de már nem tudok szerzeni mert túlságosan szemmel tartanak a szüleim......



2021. dec. 29. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél erős, de nem "csak" szájfertőzéseket lehet ilyen úton szerezni.

Nem tudhatod, hogy ki szívta előtted, mióta hever ott, mi volt előtte a földön stb.

Ha betöltöd a 18-at, legálisan vehetsz magadnak.

Bár tudja fene, annak idején próbáltam én is, de nekem nem jött be.

2021. dec. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem a fertőzés a legnagyobb gond (bár vírusok idején ez is bejátszhat). Az a fő probléma ezzel hogy azok a cigik már meg lettek gyújtva, és ahogy haladsz a szűrő felé, úgy egyre több - és több káros anyag rakódott le benne. A szűrőt még ha kis is cseréled (áttekered újba) a dohány akkor is összehasonlíthatatlanul károsabb. Ez kb olyan hogy 1 szál dekkes dohány kb olyan rákkeltő mint egy full doboz rendes cigi. Persze vannak csövesek, meg lecsúszott emberek akik szívják - de ez semmiképp sem a hosszú élet titka!
2021. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2021. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De egy csikktől nem lesz bajom??
2021. dec. 29. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Vagy lesz, vagy nem lesz.

Ha valaki ennél pontosabban meg tudja neked jósolni, az legyen kedves privátban elküldeni a nyertes lottószámokat nekem.

2021. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Csikket felvehetsz, max az a baj ilyenkor h pl kutyaszar volt előtte ott a földön. Amúgy egy náthás barátommal szívtunk együtt egy szlat, és lám náthás lettem :)
2021. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél igénytelen!!!nem igaz hogy valahogy nem tudsz szerezni.
2021. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!