Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legolcsóbb dobozos...

Melyik a legolcsóbb dobozos cigi 2022ben?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 17:37
 1/7 anonim válasza:
27%
Amelyiket nem veszed meg!
2022. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
lol
2022. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Csóró vagy nincs pénzed még cigire se?
2022. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Úgy is van, szívjad csak a "legolcsóbb" ócska hulladékot!
2022. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rosszindulatú válaszokat. Talán ha nem 150 ezerből kellene megélnem egy hónapban akkor lenne pénzem drágább dolgokra. Addig meg ha ennyire zavarja itt a népet hogy én teljesen normálisan megkérdeztem egy ilyen dolgot és ezen akadtok ki, hogy ,hulladékot" szívok addig ennyi erővel meg is vehetnétek nekem egy olyan doboz cigit ami szerintetek nem ,,hulladék". És az, hogy olcsó nem azt jelenti, hogy sz@r is. Szomorú hogy hova süllyedt ez az oldal. Senki se tudja tiszteletben tartani a másikat. :D
2022. jan. 8. 22:17
 6/7 anonim válasza:
100%
Austin vagy rothmans egy normális válasz én is Austint szívok durva árak vannak.( a sláger lehet ezeknél is olcsóbb de az szerintem nagyon szar)
2022. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Hova süllyedt ez az oldal???

Szerintem ugyanolyan mélyre mint ez az ország az elmúlt 12 évben!

De reménykedjünk hogy április után már jobb lesz...

2022. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!