Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik ezek a fekete dobozos cigik?

Mik ezek a fekete dobozos cigik?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam az interneten hogy az összes cigi fekete dobozban lesz, van. Ez miért jó és hogy lehet az hogy én még egyik dohányboltban sem láttam ilyet ahova járok? És akkor mi alapják kérsz mondjuk kék, piros, stb cigit? Csak egy fajta lesz mindegyik márkából?

2022. jan. 10. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egy fajta lesz, de a dobozon maximum egy felirat lehet majd egyenbetukkel, hogy melyik marka melyik cigije vaan benne.


Ausztraliaban bevalt, jelentosen csokkentette a fiatalok raszokasi aranyat hogy direkt undoritoan zoldes-sz*rbarna szinu egyendobozban lehet csak cigarettat forgalmazni tobb eve.

2022. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az alapkoncepció az, hogy kevesebben vegyék a cigarettát a doboz miatt, de igazából, aki dohányzik, azt nem érdekli, milyen dobozban van, aki meg nem, nem fog venni egy doboz cigit, pusztán azért, mert szép sárga doboza van a Camelnek.
2022. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

#2 kar, hogy ez nem igy mukodik.


Ha valakit eleteben eloszor cigivel kinalnak es az egy szep szines, meno grafikat is mutato dobozbol kerul elo, esetleg mentolos vagy egyeb izesitesu is, sokkal inkabb elfogadja tapasztalatlan, gyakorlatlan kocadohanyos letere, mint egy direkt gusztustalan szinu dobozbol kivett, a markajelzes hianya miatt tucattermeknek tuno szalat.

2022. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3 Engem először töltött cigivel kínáltak, ami egy ütött-kopott cigarettásdobozból került elő. Nem tudom, ha csak a külleme változik a doboznak, a tartalma nem, akkor szerintem nincs nagy különbség.


De szerintem ezen vitatkozhatunk napestig, de én inkább úgy gondolom, hogy fogadjuk el a másik véleményét, biztos van olyan ami az egyikünk állítását, míg egy másik a másikét támasztaná alá, spóroljunk meg magunknak egy kis időt.

2022. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Állítólag az íze is más lett. Egyébként tényleg el ment a kedvem a dohányzástól nagyon undorító ez a doboz.
2022. jan. 11. 04:55
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Azt nem tudom, még nem sikerült olyat vennem, de amint veszek, kipróbálom, hogy csak külsőre változott-e, vagy tényleg más íze lett.
2022. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel a doboza,a benne lévő a lényeg:D
2022. jan. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves érdeklődők, a 6-os válaszoló vagyok, kipróbáltam, a piros Marlboro íze megváltozott, legalábbis szerintem.
2022. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mindegyiknek megváltozott az íze, rosszabb lett. Sokkal erősebb, marja a nyelvem, kiköpöd a tüdődet tőle. Sodrós és töltős dohányok detto katasztrófa.
2022. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Érdekes észrevétel, ez nekem is feltűnt, de csak a Sárga Camelnél, égeti a torkom, viszont a Piros Marlboro íze kifejezetten gyengébb lett, keserű utóízzel.
2022. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!