Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Smok Stick V9 Vissza köpi a...

Xantus 45 kérdése:

Smok Stick V9 Vissza köpi a liquidet?

Figyelt kérdés

Sziasztok Adott egy Smok stick v9 Kit amibe most jelenleg a Gyári Single Mash Porlasztó van úgy voltam vele már cserés mert már 3 honapja szivom és kiváncsi voltam a Dual Coilosra

Szépen kimostam a tankot Bele raktam a dual coilos porlasztót a TFV8 tankba Bele öntötem a liquidet ami saját keverésü 70Vg 30pg alaplé

Vártam vele egy 10 percet hogy felszivja a vatta és mikor bele szivtam elsőre akkor Kb megitam a fél liquidet Folyamatosan Köpte vissza a liquidet a számba ami nem valami jó dolog Folyamatosan szivtam és "Be járatam" És úgyan úgy köpte Van nekem még egy Morph 2 Is annak a dual coilja meg folyatja meg Köpi vissza a liquidet Szoval mind a kettő vel ez a helyzet és tétlen kedve álok előtte hogy ezek ennyire szarok vagy én basztam el valamit Mert ezek DL Készülékek ezt rögtőn tüdőre menős Azóta a Single mash porlasztót kimostam és folyamatosan használom semmi éget íz csak még is jó lenne ki probálni a dual-t is valahogy megoldható hogy ne folyasa??



#stick #Smok stick v9 #Liquid Folyás
2022. jan. 20. 19:10
 1/2 KomradeKat ***** válasza:

Nekem egy TFV12-m van, minden újratöltés után köpköd párat, aztán abbahagyja. Úgy szoktam kiküszöbölni h egy ilyen 30 cm-s műanyag csövet ráteszek a végére és abból szívok 2-3-mat. Utána már jó.

Mást nem nagyon lehet tenni, nagy a coil, fröccsenni fog.

2022. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, Köszi a választ, akkor nem én csesztem el valamit :) azóta már Tfv18 használok Single Mash porlasztóval 200w saját modjával és nekem nagyon bejőtt a Dual Mash porlasztót amit adtak azt még nem teszteltem le de tfv8 nál is úgy voltam vele amedig jó a mash addig használom és csak pót nak a dual-t de azóta meg tanultam a dual-t is szivni inkább szük dl és nagyon lassan kell szivni 60w az én esetembe és akkor nem köp vissza de mint mondtam már nem a tfv8 használom
2022. febr. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!