Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tegnap próbáltam először a...

Tegnap próbáltam először a snűsszt és a mai nap az inyem kivan pirosodva és a bőr is mintha le lenne hámladva kissé mint egy seb?

Figyelt kérdés
Szóval a fentebb irtak történtek, tegnap használtam először snűsszt, a felső foginyemhez tettem egymás után kettőt mert nem volt semmi hatása azon kívül hogy az első pár percben csípte az inyedet! Ma reggel már fennt az inyemnél piros és érzékeny és kissé sebes is. Miért van ez? Második használatkor mikor megszokom már nem lesz ilyen,mikor a szám megszokja?? Válaszokat köszönöm szépen,

2022. jan. 22. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 13mg/tasak nikotin erősségű volt, szóval viszonylag gyenge,nem is éreztem semmi hatását
2022. jan. 22. 08:35
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mégis miért csinálod, vagy csak simán defektes vagy.
2022. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyen válaszok mint amit te adtál nem érdekelnek, normális válaszokat várok
2022. jan. 22. 11:30
 4/6 anonim válasza:
Ugyanezzel a problemaval jottem fel ide, tegnap probaltam az elso snusszom es nekem is kimarta az inyemet, picit faj, de fogalmam sincs hogy mit kell erre csinalni 😂
2022. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.valaszolo : nekem helyrejott pár nap után és már utána nem sertette fel, hozzá kell szokjon az inyed és a szád aztán annyi
2022. jan. 28. 17:03
 6/6 anonim válasza:
hozzaszokott, koszi XD
2022. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!