Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi segített a leszokásban...

Mi segített a leszokásban ?Kudzu gyökér valóban jó?

Figyelt kérdés
Nehezen viselem.Ingerlékenység ,idegesség ,fejfájás. Egyszer már leszoktam .Minden gond nélkül megy. Egy őstulok voltam ,hogy visszaszoktam. Most minden gyötör.Álmatlanság a legrosszabb. Valaki tudna segíteni?
2022. febr. 2. 21:22
 1/5 after stroke ***** válasza:
100%
A dohányzásról le lehet szokni minden segítség nélkül is. Én 30 éve egyszerre tettem le a piával, mert már mindkettőt túlzásba vittem. Nekem az segített, hogy mindig az adott perce koncentráltam; na,, még ezt a percet bírjam ki, na mos még estig bírjam ki, stb.
2022. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már letettem. Amikor rám jött ,hogy hiányzik azt mondogattam:ott maradsz te rohadék nem fogod irányítani az életemet. Igazából minden gond nélkül letettem. 2év után sajnos rászoktam az iqosra. Most ha kimarad 1 nap borzalmasan érzem magam. A környezetemmel elviselhetetlen leszek . Mindenen kiakadok mindenki idegesít. Ezen akarok változtatni.Vagy ezért kérek segítséget.
2022. febr. 7. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

"Mi segített a leszokásban ?..."

Akaraterő. Semmi más hókusz-pókusz nem ér semmit. Le akarsz szokni? Döntsd el, és menni fog. Anyukám kb. 50 év után hagyta abba, mert műtötték a hangszálait, és azt mondták neki, ha nem szokik le, nem ér a műtét semmit. Ennyi. Ennek 4 éve.

2022. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saxpianikon válasza:
Kodzu-t szedtem a cigiről való leszokásnál. Hatalmas akaraterőm volt, de nem lehet elmenni a tény mellett, hogy kodzut szedtem két hétig. Lassan 3 hónapja nem gyújtottam rá. Ajánlom mindenkinek.
ápr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Saxpianikon válasza:
Kedves 4. válaszadó. Teljesen ugyan ez a kommentem. Most lesz 3 hónapja hogy leraktam a cigit, pedig már napi 1 dobozzal szívtam. Kodzu-t is szedtem közben. Előtte több sikertelen próbálkozáaom is volt. Egyik barátomnak ajánlottam aki 10 évig dohányzott, neki is ment vele.
ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!