Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az Elf Bar cigikre is rá...

Az Elf Bar cigikre is rá lehet szokni? Illetve ugyanannyira káros mint a hagyományos cigaretta?

Figyelt kérdés
Nem cigizek, de nagyon megtetszettek az Elf Bar cigik, osztálytársaim szívják és szívesen kipróbálnám, tök jó gyümölcsös illatuk van, eléggé bejött. Persze anyám kinyírna, ha cigiznék, és nem is szeretnék rászokni, ha annyira káros, csak érdekel hogy milyen lehet az elf. Ezt is csak 18 éves kortól lehet kapni? 16/L

2022. febr. 10. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nikotin van benne, akkor igen, ra lehet szokni es nikotintol fuggetlenul is karos, hiszen valamit csak beszivsz a tudodbe, aminek optimalis esetben nem ott a helye. Persze, egy fokkal jobb, mint a cigi, hiszen nem eg.


Termeszetesen 18+-os termek, de a barataid is beszerzik valahonnan, tehat ezek szerint ezt nem veszik annyira szigoruan sajnos, gondolom rendelik, mert dohanyboltban nem kapni.

2022. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak en irtam volna ki a kerdest xd ugyan igy kezdtem el hasznalni az elf bart h lattam az osztaly tarsaimtol de engem is kinyirnanak ha megtudnak. En ugy rendeltem h facebookon a marketplacen sokan arulnak es onnan vettem csak ezzel vigyazni kell mert sokan hamisat arulnak. Meg vannak oldalak is facebookon es hogyha pl egy csomagponthoz kered (pl. Foxpost, gls stb.) akkor nem is kell tudniuk rola es atveheted magadnak azt kesz es ott szemelyi sem kell.
2022. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!