Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jo a narkoban? Marihuana,...

Mi a jo a narkoban? Marihuana, bio,alkohol

Figyelt kérdés
Csaladtagjaim , ismeroseim is kozul mindegyik legalabb egyre ra van szokva, es teljesen mashogy viselkednek , altalaban fusztraltak , es ilyen zombis mimikajuk van, nem veletlenul illegalis , kiveve , alkohol, de az is eleg veszelyes , mert adnak ki alsohangon napi szinten 3000 ft ot , mert er meg annyit?

2022. febr. 12. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez az élet, és sok a probléma. Egyszerűbb homokba dugni a fejünket, mint a strucc. Közben elröhigcsél magának az ember, és megszűnnek a problémák. Sodródni mindig könnyebb, mint szembeúszni az árral :)
2022. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
mert nem bírják kezelni a problémákat. így egyszerűbbnek tűnik. pedig ez nem vezet sehova.
2022. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Mentálisan vannak bajok nálam és gyógyszer helyett inkább füvet szívok hogy “normalizáljam” magam. Nem azt mondom, hogy ez a helyes de nekem bevált.

Szerintem amúgy is a marihuána maga nem olyan káros mint ahogy az elterjedt róla, de ez csak az én véleményem. Alkoholt nem iszok, sima cigit nem szívok, igyekszem egészségesen enni stb… de ennyi kell hogy ne őrüljek bele ebbe a világba.

2022. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden jó benne. Drogok nélkül nem lenne ilyen jó az élet! Extra boldogságot ad, mondjuk én drog nélkül is boldog voltam. ( nem igaz sok estben hogy a boldogtalan ember szokik rá a drogra.) De droggal még jobban érzem magam mint eddig. Mondjuk nem ajánlom hogy elkezd mert nem lehet róla lejönni.

Jó de amugy szar mert kattogsz mindig ha nem kapod meg naponta többször az adagot.

2022. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Marihuana, bio, alkohol és minden családtagod legalább egyre rá van szokva? Te amúgy hol élsz, mi ez az alja környék?

Alkoholista ismerősöm talán 2 van, ganja függő meg 1. Több száz emberre jut ennyi, neked meg 100%-os találati arányod van? Kemény hely lehet.

2022. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 : A csalatagom inkabb alkoholista , de van egy ketto aki mast fogyaszt, tehat azert ne keverd az en kornyezetemet egy drogtelephez..
2022. febr. 18. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Lovünk egy kis bikát?
2022. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy kis marihuanat kene.
2022. aug. 22. 00:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!