Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Me vegyek többet?

Me vegyek többet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon iqos függő lettem, amióta átszoktam arra a dohányzásról. Cigiből talán napi 3-4 szálat szívtam, de amióta lett iqos-om, kb egy dobozzal elszívok, mert semmi szaga, a szobámban is símán szívom.

Nagyon drága mulaltság, szeretnék leszokni. Az a naj, hogy elfogyott a heetsem, és nagyon szenvedek, viszont ha most elmennék dohányboltba, venni heatset, akkor is ha nem kivánom, elszívom az egesz dobozt. Sajnos nem tudom megcsinalni azt, hogy csak akkor heetsezek, ha mar nem birom tovabb. Illetve erzem magamon, ha tudom hogy van itthon heets, akkor sokkal fuggobb leszek, konkretan felallok filmetes kozben hogy felmenjek a szobamba heetsezni



2022. febr. 21. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony a függőség ilyen. Ne vegyél többet.
2022. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Sportolj valamit.
2022. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!